Andreas Tatos

Andreas Tatos Altayspor Takımının Durumuna İlişkin Açıklamalarda Bulundu

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Altayspor takımının başarılı oyuncusu Andreas Tatos, önemli açıklamalarda bulundu. Takımının Süper Lig yolunda en önemli silahının da tecrübe olduğunu ekledi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile TFF 1. Lig’de mücadele eden Altayspor ekibinin başarılı sporcusundan önemli açıklamalar geldi. Tecrübeli futbolcu Andreas Tatos, Süper Lig yolunda takımının en önemli silahının tecrübe olduğunu söyledi.

Yapmış olduğu açıklamada Türkiye’de 3’üncü sezonunu geçirdiğini de belirten Tatos, Altay ekibindeki oyuncuların tecrübesine değindi. Pek çoğunun geçmiş süreçte üst liglerde mücadele ettiklerini de belirterek, tecrübenin önemini vurguladı.

Tecrübe İle Kalan 6 Haftada Hedefe Gideceğiz

Yunan orta saha oyuncusu takımdaki arkadaşlarına da değinerek, Abdulhamit, Abdülkerim, Putsila, Erhan, Gençer, İbrahim, Kerim, Özgür ve Turgut gibi pek çok ismin öncesinde Süper Lig’de mücadele ettiklerini söyledi. Öncesinde yaşanan deneyimlerin de Altayspor ekibini son 6 haftada hedefe götüreceğini söyledi.

Koronavirüs salgınına ilişkin de konuşan başarılı sporcu, durumun çok üzücü olduğunu belirterek, Yunanistan’daki dostları ile de sık sık konuştuğunu belirtti. Orada da herkesin sağlığını bir şekilde korumaya çalıştığını söyleyerek, çalışmalara da değindi.

Takım olarak evlerde bireysel çalışmalar yaptıklarını ekleyen sporcu, izole olarak tesislerde de ara ara bireysel çalışmaların yapıldığını belirtti.