Arturo Mina

Arturo Mina İle Anlaşmaya Varıldığı Sosyal Medyadan Açıklandı

Posted by

Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarına tempolu bir çalışma ile devam ediyor. Edinilen bilgilere göre mavi beyazlılarda yeni bir transfer daha gerçekleşti. Arturo Mina gelecek sezonda Erzurumspor Kulübü’nde mücadele edecek.

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, gelecek sezon için kollarını sıvadı. Kadro yapılandırma çalışmasına giden mavi beyazlılarda, transferler de arka arkaya gelmeye başladı.

TFF 1. Lig’de son derece başarılı bir sezon geçiren Erzurumspor, ligi ikinci basamakta tamamlayarak doğrudan Süper Lig’e yükselme başarısı gösterdi. Bir yıllık aranın ardından Süper Lig’de mücadele edecek olan mavi beyazlılar, bu kapsamda da transfer çalışmalarına ağırlık verdi.

Kulübü İle Sözleşmesi Sona Erdi

İddialı bir kadro kurmak isteyen ve ligdeki konumunu koruyarak şampiyonluğa oynamayı planlayan mavi beyazlılar, yeni sezon çalışmaları kapsamında Arturo Mina ile de resmen anlaştığını duyurdu.

BtcTurk Yeni Malatyaspor ekibinde forma giyen ve sözleşmesi bu sezon sonunda sona eren Ekvadorlu sporcu, gelecek sezonda ise Erzurumspor için mücadele edecek.

Konuya ilişkin açıklama kulübün resmi Twitter hesabı üzerinden yapılırken, 29 yaşındaki başarılı futbolcunun gelişi, mavi beyazlı taraftarların da yüzünün gülmesine neden oldu.

Önceki sezonda Yeni Malatyaspor ekibinde forma terleten deneyimli sporcunun sözleşmesi de bu sezon sonunda sona ermişti.

Güncel Yazılar