Arturo Mina

Arturo Mina Koronavirüs Test Sonucunu Açıkladı

Posted by

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, transfer çalışmalarını tempolu bir şekilde devam ettiriyor. Takımını güçlendirmek için yoğun bir programla çalışan mavi beyazlıların son transferlerinden Arturo Mina ise camiada endişe yarattı. Başarılı oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı bilgisi paylaşıldı.

11 Eylül’de başlaması planlanan Süper Lig’de hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda, ligde mücadele edecek Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü ise, kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Transferlerle gelecek sezonda üst basamakları hedef edinen BB Erzurumspor Kulübü, Arturo Mina ile de geçtiğimiz günlerde anlaşmaya varmıştı. Oyuncunun sağlık durumuna ilişkin her şey normal giderken, ülkesinde yaptırmış olduğu Kovid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Karantinaya Alındı

Yeni sezon hazırlıklarını yoğun mesaili bir şekilde devam ettiği dönemde, Mina’dan ise kötü haber geldi. Mavi beyazlı kulübün yeni anlaştığı oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, yeni transfer Arturo Mina, ülkesi Ekvador’da yaptırmış olduğu Kovid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Konuya ilişkin açıklama Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden geldi.Oyuncu Arturo Mina’nın Ekvador’da yaptırmış olduğu Kovid-19 testinin pozitif çıktığı ifade edildi. Futbolcunun karantinaya alınarak tedavi sürecine başlandığı eklendi.

Güncel Yazılar