Başkan Mehmet Sekmen Antrenmanda

Başkan Mehmet Sekmen, BB Erzurumspor antrenmanındaydı. Antrenmanı izleyen Sekmen, takım tarafından çok iyi karşılandı. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, yeni sezon hazırlıkları için kulübü ziyaret etti. BB Erzurumspor antrenmanının yeni sezon hazırlıkları kulüp tesislerinde yapılıyor. Hem futbolcular hem takım yöneticileri Sekmen ile bir araya geldiler.

BB Erzurumspor antrenmanını ziyarete gelen Sekmen, takım yöneticileri ve futbolcuları tarafından çok iyi karşılandı. Teknik sorumlu olan Muzaffer Bilazer yönetiminde takımın yeni sezon hazırlıkları son gaz devam ediyor. Sekmen, akşam antrenmanına sürpriz ile geldi ve takım oyuncularını, yöneticilerini şaşırttı. Kulüp başkanı Ahmet Dal ile konuşan Sekmen, takım ve çalışmaları hakkında genel olarak bilgiler aldı.

BB Erzurumspor Antrenmanını, Başkan Seyretti

BB Erzurumspor antrenmanını başkanın seyretmeye gelmesi, oyuncular için büyük motivasyon kaynağı oldu. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, sosyal medyadan şu paylaşımı yaptı: ‘’Mavi beyaz sevdamız Erzurumspor takımımızın antrenmanına bugün katıldık. Tesisleri ziyaret ettik ve antrenmanı izledik. Takıma daha çok destek vereceğiz. Futbolcu kardeşlerimize, Türk futboluna ve Erzurumspor’a tam destek vermeye devam edeceğiz.’’

Sekmen sözleriyle takıma destek olacağını belirterek, hayırlı ve uğurlu bir dönem olmasını diledi, bunu sözleriyle vurguladı. Hem akşam antrenmanına sürpriz bir şekilde giden, hem sosyal medyadan takıma olan tam desteğini belirten Sekmen, bu hareketiyle futbola ve takıma ne kadar çok değer verdiğini göstermiş oldu.

Erzurumspor Kulübünün Genel Kurulu Ertelendi

Erzurumspor genel kurulunun ne zaman toplanacağı futbol camiası ve futbol takipçileri tarafından merak ediliyordu. Erzurumspor Kulübü’nün genel toplantısı 3 Ağustos tarihine ertelendi. Erzurumspor Kulübü sosyal medyadan açıklama yaparak kurulun toplanma gününü, saatini, toplantının yapılacağı mekânı duyurdu ve toplantıyı ertelediğini belirtti.

Erzurumspor Kulübü, Kurban Bayramı sebebiyle olağanüstü seçimli genel kurulu erteledi ve bunu hemen sosyal medyadan paylaştı. 3 Ağustos Çarşamba gününe ertelenen toplantı, saat 16.00’da gerçekleştirilecek. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde de toplantının yapılacağı belirtildi. Erzurumspor Kulübü genel kurulunun hangi güne, saate erteleneceği futbolu takip edenler tarafından merak ediliyordu. Kulübün toplantısının 3 Ağustos’ta gerçekleşmesi bekleniyor.