BB Erzurumspor Basın Sorumlusu Ahmet Dal

BB Erzurumspor Basın Sorumlusundan Açıklamalar

Posted by

Korona virüs salgınının etkileri devam ederken futbol camiasında çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Liglerin tekrar başlaması durumu gündeme gelirken, takımlardan farklı açıklamalar geliyor. Geçtiğimiz günlerde tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural tarafından gelen açıklamalara, BB Erzurumspor Basın Sorumlusu Ahmet Dal cevap verdi. Yılmaz Vural, Liglerin şu anki haliyle tescil edilmesini Erzurumsporun da istemeyeceği açıklamasını yapmıştı.

Akhisar’ın hocasının yaptığı açıklamaya cevap veren Erzurumspor sözcüsü, takım olarak kimseyle karşılıklı polemiğe girmek istemediklerini ve alınacak kararlara uyacaklarını söyledi. Süper Lig’e yükselme hedefi olan takımlardan biri olan Erzurumspor’un görevlilerinden biri olan Ahmet Dal, çeşitli konularda açıklamalarda bulundu.

“Süreci Beklemekten Başka Yapacak Bir şey Yok”

Korona salgını nedeniyle liglerin tatil olmasından sonra futbol takımlarının yöneticilerinden ve basın sorumlularından açıklamalar gelmeye devam ediyor. Liglerin durumunun ne olacağı hakkında tartışmalar devam ederken 1.lig ekiplerinden olan BB Erzurumspordan da açıklamalar geldi. BB Erzurumspor Basın Sorumlusu Ahmet Dal yaptığı açıklama ile farklı konulara değindi.

Ülke olarak korona virüs ile mücadelenin sağlıklı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Ahmet Dal, “ Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de virüsten kurtulma mücadelesi devam ediyor. Devletin, federasyonunun ve UEFA’nın açıklamalarını takip ediyoruz. Ligde kalan 6 maça odaklanmış durumdayız. Verilecek olan kararları saygıyla karşılarız” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Comments are closed.