Ahmet Dal

BB Erzurumspor Basın Sözcüsü Menemen Maçı Öncesi Değerlendirme Yaptı

Posted by

TFF 1’inci Lig ekiplerinde büyük bir iddiaya sahip olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün basın sözcüsü Ahmet Dal, Menemenspor mücadelesinden önce açıklama yaptı. Çarpıcı açıklamalar yapan Dal, hedefte Süper Lig olduğunu söyledi.

TFF 1’inci Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü basın sözcüsü Ahmet Dal, Menemenspor müsabakası öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Süper Lig’in hedeflendiğini belirten basın sözcüsü, hakem atamalar meselesi ile ilgili Merkez Hakem Kurulu’na da dikkatli olunması yönünde konuştu.

Hedef Süper Lig Olacak

Altınordu mücadelesinden mağlup olarak ayrılan BB Erzurumspor ekibinin basın sözcüsü görevinde olan Ahmet Dal, bu yenilgiyi beklemediklerini anlattı. “Bursaspor maçıyla birlikte avantaj yakalamıştık, o avantajı kaybettik” şeklinde konuşan Dal, “Rakiplerimizin birbiriyle oynayacağı maçlar var. Biz bu hafta kazanmak ve Hatay’a moralli gitmek istiyoruz. 2 haftalık süreçte özellikle kazançlı çıkmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kalan müsabakaların final niteliğinde yaşanacağını da söyleyerek, “Puan kaybına tahammülümüz yok” dedi. Sezon sonu için hedefte Süper Lig olduğunun da altını çizerek, “Yükseleceğiz” dedi.