Erzurumspor

BB Erzurumspor Emek Ve Dayanışma Gününü Kutlamadı

Posted by

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü unutmadı. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan kulüp, işçilerin ülkeye sunduğu katkıları da mesajında dile getirdi.

TFF 1. Lig’de mücadele veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, örnek bir davranışa daha imza attı. Hastalığı, kutlamayı, tebriği, baş sağlığını bir an olsun aksatmayan mavi beyazlı kulüp, tüm spor kulüplere örnek olmaya da devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgınının yaşandığı günlerde, sosyal medya hesapları üzerinden sık sık etkili paylaşımlar yapan BB Erzurumspor Kulübü, hiçbir özel günü, kutlamayı, baş sağlığını, geçmiş olsun dileğini unutmuyor.

1 Mayıs Kutlama Mesajı

Koronavirüs günlerinde özellikle sosyal medya paylaşım sitelerini çok aktif bir şekilde kullanmaya yönelen BB Erzurumspor Kulübü, bir paylaşımla daha yürekleri fethetti.

İşçinin, çalışanın her zaman yanında olduğunu her fırsatta dile getiren mavi beyazlı kulüp, resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu.

Kulübün resmi hesabı olan sayfada 1 Mayıs için kutlama dileklerini paylaşan Erzurumspor, Türkiye’nin kalkınmasına, gelişmesine ciddi anlamda katkı sağlayan tüm emekçilerin 1 Mayıs’ını kutladı. Paylaşımında #1Mayıs etiketini de kullanan Erzurumspor, Emek ve Dayanışma Günü için olan kutlamasını #Erzurumspor etiketi ile de tamamladı.

Comments are closed.