Erzurumspor

BB Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş Konuştu

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, maç tarihlerine ilişkin açıklama yaptı. Liglerin başlaması ile ilgili de konuşan başkan, devletin ve Bilim Kurulu’nun düşüncelerinin önemli olduğunu ifade etti.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, liglerin devamına ilişkin açıklama yaptı. Başkanların ya da kulüp yöneticilerinin düşünceleri yerine, devletin ve Bilim Kurulu düşüncelerinin de daha önemli olduğunun altını çizdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle sporcuların takım halinde antrenman yapamamaları sebebiyle, bireysel çalışmalar yapılıyor. Bu sürece ilişkin ise BB Erzurumspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Mehmet Özdilek özel programlar hazırlıyor.

Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş de, teknik adamın ve ekibinin futbolcular ile yakından ilgilendiklerini ekledi. Geniş bir kadroya sahip olduklarını da söyleyerek, 8 tane de yabancı sporcularının olduğunu belirtti.

Biz 1 Mayıs’ı Bekliyoruz

Yabancı olan 8 oyuncunun ise 6’sının Erzurum’da kaldığına dikkat çeken Kulüp Başkanı, tesislerin yakın olduğu için kullanımına izin verdiklerini de vurguladı.

Takımdaki diğer 2 yabancının da Türkiye’de olduğunu söyleyen Üneş, kimsenin bu süreçte yurt dışına dönmediğini de ekledi.

Çok ciddi bir süreçten geçtiklerini de söyleyen Üneş, herkesin kendi takımının konumu doğrultusunda fikir söylediğini belirtti. Fakat kendilerinin 1 Mayıs günü yapılacak açıklamaya beklediklerinin de altını özellikle çizdi.

 

 

Comments are closed.