Mehmet Özdilek

BB Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek’ten Teşekkür Mesajı

Posted by

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Futbol A Takım Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, önceki günlerde doğum günü sevinci yaşamıştı. Kulübüne doğum günü sebebiyle yapmış olduğu kutlama sebebiyle de teşekkür ettiğini belirtti.

Önceki günlerde doğum günü olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Futbol A Takım Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, kulübüne kutlama teşekkürü için duygusal bir mesaj iletti.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan BB Erzurumspor Kulübü, yeni hocası Mehmet Özdilek’ten duygusal bir mesaj aldı. Doğum gününü yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle evinde geçirmek zorunda olanteknik adam, salgının ardından taraftarı ile kavuşacağı günü de beklediğini belirtti.

Futbolu Konuşmak Pek Doğru Olmayabilir

Mesajında Erzurumspor taraftarına ve kıymetli futbol ailesine seslenen çalıştırıcı, olağanüstü bir süreçten geçildiğini söyleyerek çok sevilen futbolu ve sporu bu süreçte konuşamadıklarını da ifade eden bir konuşma gerçekleştirdi.

Alınan tedbirler gereği önce sağlık diyerek bu süreçte sosyal izolasyona uyulması gerektiğine de dikkat çeken teknik adam, 1 Nisan olan doğum gününde hatırlanmanın çok güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, kutlayan tüm sevdiklerine, dostlarına ve büyüklere çok teşekkür ettiğini söyledi.

Olağanüstü durumun ise hayırlısı ile atlatılacağını belirten hoca, tekrardan sevdiklerimize sarılacağımızı, sevdiğimiz işimize döneceğimizi ve mesleğimizi yapmaya devam edeceğimizi de vurgulayarak, sağlıklı, mutlu ve güzel günler diledi.