BB Erzurumspor

BB Erzurumspor Tesislerinde De Koronavirüs Temizliği Yapıldı

Posted by

TFF 1’inci Lig ekipleri arasında yer alan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, küresel salgın olan koronavirüs önlemlerini alıyor. Tesislerinde yapmış olduğu tedbirler kapsamında kulüp dezenfekte işlemlerini tamamladı.

TFF 1’inci Lig ekipleri arasındaki Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi, Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüs önlemlerini almak için harekete geçti.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ilk vakanın ardından kısa sürede tüm dünyaya yayılan ve binlerce kişinin de hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüs için Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de önlemlerini aldı. Tesislerinde dezenfekte işlemi yaptıran kulüp, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile oluşturulan ekipler aracılığıyla temizliklerini gerçekleştirdi.

Tüm Erzurum Temizlikten Geçti

Öte yandan virüse önlem amaçlı olarak kentteki toplu taşıma araçları, otobüs durakları, dernekler, okullar, iş merkezleri ve tüm ortak kullanım alanları da dezenfekte çalışmaları ile temizlenmeye devam ediyor.

Kamuya açık alanların virüs önlemi amacıyla temizlendiği süreçte, dezenfekte işlemleri özel olarak kıyafetini giyen ve maske takan 4 kişilik ekip ile gerçekleşti. Ayrıca BB Erzurumspor tesislerinin yanı sıra, takım otobüslerinde de temizlik işlemleri yapıldı.