Mehmet Özdilek

BB Erzurumspor Yönetimi Tekrar Mehmet Özdilek İle Anlaşmaya Vardı

Posted by

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, geçmiş dönemde çalışmakta olduğu tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile tekrar çalıştı. Önceki sezonda ekibi çalıştıran hoca, bundan sonraki süreçte artık tekrar eski hoca ile çalışmalarına devam edecek.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, geçmiş sezonda çalışmış olduğu tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile tekrar anlaşmaya vardı. Konuya ilişkin resmi açıklama ise kulüpten geldi.

TFF 1’inci Lig’in önemli ekiplerinden biri olan BB Erzurumspor, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlerken, daha iyi bir ekip haline gelebilmek için eski antrenörü ile anlaştı. Mehmet Özdilek ile geçmiş sezonda çalışan ekip, şimdi tekrardan aynı hoca ile anlaşma kararı verdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, takımın teknik direktörlük görevine Mehmet Özdilek’in getirilmiş olduğu ve kendisi ile de her konuda anlaşıldığı belirtildi. Camiaya da hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Toplamda 18 Maçta Görev Almıştı

Önceki sezonda Süper Lig’de yer alan Erzurum ekibi ile toplamda 17 maça çıkan teknik adam, bir kez de Türkiye Kupası müsabakasında takımının başında yer almıştı. Toplamda 18 maça çıkan tecrübeli hoca, Süper Lig’de 4 galibiyet, 8 beraberlik, 5 kez de yenilgi almıştı. Öte yandan ise zirve için mücadele eden beş takım ile olan mücadelelerde yenilgi yaşamamıştı.