Büyükşehir Belediye Erzurumspor

BB Erzurumspor’ndan Anadolu Ajansı Kutlaması

Posted by

Sosyal medya paylaşım sitelerini son derece aktif kullanan kulüplerden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bir özel günü daha unutmadı. Anadolu Ajansı’nın 100. Yaşını kutlayan lacivert mavili kulüp, resmi Twitter üzerinden paylaşım gerçekleştirdi.

Salgın sebebiyle sosyal medya paylaşım sitelerinde daha farklı bir yoğunluk yaşanıyor. Özellikle de bazı çalışanların kıymetinin daha ayrı fark edildiği dönemde, medyanın da önemi anlaşıldı. Yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları ile de dikkat çeken TFF 2. Lig ekibi olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Anadolu Ajansı’nın yeni yaş kutlamasında da fark yarattı.

100. Yaş Kutlaması

Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı yıllarında halkın sesini dünyaya duyurmak için kurulmasına talimat verdiği ajansın özel kutlaması Erzurum ekibi ile geldi. Erzurumspor, paylaşımında önemli etiketleri de kullanmayı seçti.

Twitter üzerinden paylaşımını gerçekleştiren BB Erzurumspor Kulübü, Kurtuluş Savaşı sırasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk talimatı ile kurulan Anadolu Ajansı’nın yaşını kutladı. Anadolu’nun sesinin dünyaya duyurulması amacıyla kurulmuş olan haber ajansının, dünyanın dört bir yanında Türkiye’nin sesi olduğunu da paylaşımında vurgulayan Erzurumspor, Anadolu Ajansı’nın 100. Kuruluş yıl dönümünü de Twitter üzerinde kutladı. Kulüp paylaşımında #AnadoluAjansı100Yaşında #AA ve #AnadoluAjansı etiketlerini de kullandı.