BB Erzurumspor

BB Erzurumspor’un Yeni Hocasından Takım İle İlgili Değerlendirmeler Geldi

Posted by

TFF 1’inci Lig ekiplerinde büyük bir iddiaya sahip olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin hocasından açıklama geldi. Tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek, şampiyonluğun mesajını verirken Erzurum ekibinin Süper Lig’i hak etmekte olduğunun da özellikle vurgusunu yaptı.

TFF 1’inci Lig’in iddialı ekiplerinden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un tecrübeli teknik adamı Mehmet Özdilek, takımının durumu ile ilgili açıklama yaptı. Şampiyonluk için mutlu mesajlar veren teknik adam, takımının Süper Lig takımı olması gerektiğini, oraya layık olduğunu belirten açıklamalar da yaptı.

Teknik Direktör Erkan Sözeri’nin ardından BB Erzurumspor ekibinin başına geçen Mehmet Özdilek, yeni takımı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ekibinin bir Süper Lig takımı olduğunu ve bu sezonu şampiyonlukla bitireceğini belirten çalıştırıcı, şehrin, camianın şampiyonluğu da sonuna kadar hak etmiş olduğunun altını çizdi.

Şampiyonluğu Hak Ediyorlar

Eski hoca Erkan Sözeri’nin ardından BB Erzurumspor ekibinin başına geçen hoca, 3 günlük süre zarfında tüm idmanlarda yer aldı. Şifo olarak da bilinen ve bu lakabı ile anılan teknik adam, Erzurum’un yerinin Süper Lig olduğunu belirtti. Yakın süreç içerisinde burada çalışmış olduğunu ve yaşananları da herkesin hatırladığını vurgulayan teknik hoca, bu şehrin, bu camianın şampiyonluğu sonuna kadar hak etmiş olduğunu da ayrıca açıklamalarına ekledi.