BB Erzurumspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Acı Haberi Sosyal Medya Hesabından Duyurdu

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor, geçmişte kulübün formasını giyen Yusuf Duruk ile ilgili acı haberi verdi. Genç oyuncunun Hatay’da şehit düştüğünü açıkladı.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, BB Erzurumspor’da geçmiş süreçte forma giyen Yusuf Duruk’un Hatay’da şehit düştüğünü duyuran kulüp, konuya ilişkin açıklamada, kulübün alt yapısında futbol oynamış olan ve takımın da formasını terletmiş Yusuf Duruk’un, Hatay’da gerçekleştirmekte olduğu askerlik vazifesi sırasında şehir düştüğü haberinin kulüp tarafından üzüntüyle öğrenildiği ifade edildi.

TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, geçmişte kulüpte forma giyen genç sporcu Yusuf Duruk ile ilgili acı haberi vererek, sporcunun Hatay’da şehit düştüğünü söyledi.

Yusuf Duruk Şehit Düşmüştür

Duruma ilişkin açıklama ise Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapıldı. Kulüpte geçmiş süreçte forma giyen Yusuf Duruk’un Hatay’da şehit düştüğünü duyuran kulüp, konuya ilişkin açıklamada, kulübün alt yapısında futbol oynamış olan ve takımın da formasını terletmiş Yusuf Duruk’un, Hatay’da gerçekleştirmekte olduğu askerlik vazifesi sırasında şehir düştüğü haberinin kulüp tarafından üzüntüyle öğrenildiğini bildirdi.

Ayrıca yapılan açıklamada, şehit için Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve Aziz milleti adına da baş sağlığı dileklerinde bulunuldu.