Hasan Ayaroğlu

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Ekibi Sosyal Medya İle Oyuncularına Moral Depoluyor

Posted by

Tüm dünyada etkisini gösteren ve 13 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip koronavirüs salgını, spor müsabakalarının da aksamasına neden oldu. Türkiye’de de geçtiğimiz günlerde tüm liglerin süresiz olarak ertelenme kararının ardından, özellikle spor kulüpleri sosyal medya paylaşımları ile moralleri yüksek tutmak adına çalışmaya devam ediyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi de, bu süreçte hem sporcularını desteklemek hem de taraftara moral vermek adına oyuncular için destek olmayı büyük bir özverili çalışma ile sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyor.

Mutlu Yıllar Dilekleri Hasan Ayaroğlu İçin Geldi

Tüm liglerin süresiz olarak ertelenmiş olduğu süreçte, TFF 1. Lig ekibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor da, antrenmanlarına evdeki programları ile devam eden sporcularının doğum günlerini unutmayarak destek olmaya devam ediyor. Her gün özel günlere verdiği önemi gösteren Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin başarılı oyuncularından Hasan Ayaroğlu’nu da bu süreçte unutmayarak, Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımla moral desteği gerçekleştirdi.

BB Erzurumspor ekibinde forma giyen Hasan Ayaroğlu için doğum günü kutlama dileklerinde bulunan kulüp, mutlu yıllar dileyerek oyuncunun evinde geçirdiği süreçte destek almasına ve süreci biraz da olsa normal bir hale getirmek adına gündelik paylaşımlarını yapmaya devam etti.