BB Erzurumspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Ekibinden Kayseri İçin Geçmiş Olsun Mesajı

Posted by

Küresel bir salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’ye de olumsuz etkilerini art arda göstermeye başladı. Spor kulüplerini de etkileyen salgın, önce Fenerbahçe Beko ekibini, sonrasında Galatasaray Spor Kulübü ekibini, sonrasında Medipol Başakşehir’i ve ardından da Hes Kablo Kayserispor ekibini vurdu.

Süper Lig ekiplerinden olan Hes Kablo Kayserispor ekibi, bir idari personelinde Kovid-19 testinin pozitif çıktığına ilişkin bir açıklama yapıldı. Kişinin kimliği net olarak belirtilmese de, kulüp için diğer spor kulüplerinden de destek gelmeye başladı.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de, Süper Lig ekibi olan Hes Kablo Kayserispor ekibinde yaşanan yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti.

Birlikte Yeneceğiz Etiketi İle Paylaşıldı

Özellikle salgının artmasından ve ölümlerin meydana gelmesinde sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesinin ardından, pek çok spor kulübü sosyal medya üzerinden birbirine destek çağrısında bulundu.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi de, Kovid-19 testi pozitif çıkan Kayserispor ekibinin idari çalışanı için, geçmiş olsun dileklerini sosyal medya üzerinden iletti. Tedavi süreci süren arkadaş adına Allah’tan acil şifa dileklerinde de bulundu.

Lacivert mavili kulüp, yapmış olduğu paylaşımını #BirlikteYeneceğiz etiketi ile paylaştı.