Eminevim Destek

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Ekibine Sponsordan Tam Destek Ek Prim

Posted by

TFF 1’inci Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibine Eminevim’den destek geldi. Ekibin şampiyon olması durumunda ise prim verileceği bilgisi duyuruldu.

TFF 1’inci Lig ekiplerinden biri olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor için şampiyonluk vaatlerinden ilki Eminevim’den geldi. Süper Lig sürecinde takıma destek olmak adına şampiyon olunması için prim verileceği bilgisi duyuruldu.

Ek Prim 300 Bin TL Olacak

Yapılan açıklamaya göre, sponsorluğa ek olarak 300 bin Türk Lirası prim verileceği bilgisini paylaştı. Tüm sezon boyunca son derece üstün bir performans gösteren Erzurum ekibi, liderlik yolunda adım adım ilerlerken, takımın şampiyon olması durumunda Süper Lig’e çıkması an meselesi haline geldi. Bu başarıyı gösteren ekibe ise sponsordan tam destek geldi.

Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş’in de yapmış olduğu açıklamada, sponsora teşekkür dileklerinde bulunuldu. Süper Lig sürecinde gerekli görülen tüm çabanın da verileceğini belirten Üneş, Eminevim’in de vermiş olduğu prim müjdesinin, Bursaspor müsabakası öncesinde büyük bir motivasyona sebep olduğunu söyledi.