BB Erzurumspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Fenerbahçe Beko Camiasına Destek Çıktı

Posted by

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni tip koronavirüs, Türkiye’de de spor dünyasını durma noktasına getirdi. Tüm dünyada etkisini gösteren ve 11 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan küresel salgın, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nı da olumsuz etkiledi. Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi de oyuncu ve idari personelinde hastalık belirtilerine rastlanması sebebiyle sarı lacivertli kulübe destek mesajı verdi.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen yeni tip koronavirüs sebebiyle, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı’nda da hastalık belirtilerinin rastlanması sebebiyle sarı lacivertli kulübe destek çıktı.

Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundular

Fenerbahçe Beko Basketbol A Takımı’ndaki birkaç oyuncu ve idari personelde koronavirüs belirtisi olması sebebiyle, Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi de, sarı lacivertli ekip adına çok üzüldüğünü belirten bir paylaşımda bulundu.

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan BB Erzurumspor Kulübü, tarama sonuçlarından iyi haberler beklediklerini, Fenerbahçe camiasına da geçmiş olsun dileklerinin olduğunu belirtti.