2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden Farkındalık Farkı

Posted by

Sosyal medya hesaplarını etkin kullanan spor kulüplerinin başında gelenlerden biri her zaman Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü oldu. TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk için dişini sıkarak büyük başarılara imza atan kulüp, özel günlerde yapmış olduğu paylaşımlarla da, her zaman destekten ve kampanyadan yana davranışlar sergiledi ve paylaşımlarında da bunlara önem verdiğini belli etti.

TFF 1. Lig ekiplerinde şampiyonluk yolunda ciddi bir uğraş veren ve başarılarının yanı sıra üstün performansı ile de dikkatleri çeken Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, Süper Lig ekipleri arasına yükselmeye de bu başarısı ile ramak kaldı seviyesine gelmenin eşiğindeki halini aldı. Fakat kulüp, sahadaki üstün performansının yanı sıra, sosyal medya paylaşım siteleri üzerinde de son derece etkin ve önemli günlere dikkat çeken paylaşımlar yapmayı bir an olsun eksik etmedi.

Sosyal Medya Paylaşımları İle Destek

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için de paylaşımda bulunan BB Erzurumspor Kulübü, resmi Twitter üzerinden yazmış olduğu tweet ile günün anlam ve önemine dikkat çekti. #Otizm etiketini kullanarak otizmin bir eksiklik olmadığını, aksine farklılık olduğunu belirten kulüp, farklılıkları birlikte fark edelim diyerek de #DünyaOtizmFarkındalıkGünü etiketini kullandı ve özel güne dikkat çekmiş oldu.