BB Erzurumspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden Fenerbahçe’ye Meydan Okuma

Posted by

Yeni tip koronavirüs salgını, ciddi bir tehlikeli süreci de beraberinde getirdi. Tüm dünyada etkisini gösteren salgın, spor kulüplerini de antrenman erteleme durumuna getirdi. Bu süreçte spor kulüpleri, liglerin süresiz olarak ertelenmesinden de etkilenerek, süreci sosyal medya üzerinde daha etkin kullanmaya yöneldi.

Spor kulüpleri, söz konusu pandemi sürecini daha çok sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen etkinlikler ve destek çağrıları ile devam ettiriyor. Bu anlamda pek çok kulüp, takımlarının bireysel olarak karantina sürecinde yapmış olduğu antrenmanları sık sık paylaşarak, taraftarlara takımın formunu koruduğunu gösteriyor.

Arma, Stadyum, Taraftarlar, Futbolcular

Yeni tip koronavirüs sürecinde, Kovid-19 testi pozitif çıkan spor kulüplerine ise, bizzat isimle geçmiş olsun dilekleri ve acil şifa temennisinde bulunuyorlar. TFF 1. Lig ekiplerinden olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de, bu süreci sosyal medya paylaşım sitesinde son derece aktif geçiren kulüplerin başında geliyor.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, bir meydan okumaya katılarak, bu dönemde kulübü için önemli olan şeyleri de sıralayarak, Fenerbahçe, Hatayspor FK ve Kocaelispor kulüplerine meydan okudu.

BB Erzurumspor Kulübü’nün sıralaması ise Arma, Stadyum, Taraftarlar ve Futbolcular şeklinde oldu. Öte yandan kulüp yaptığı paylaşımda #FootballClubChallenge etiketini kullandı.