Fatih Terim

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden Galatasaray’a Geçmiş Olsun Mesajı

Posted by

Çin’de başlayan ve kısa sürede küresel salgın halini alan yeni tip koronavirüs, Türkiye’yi de olumsuz etkiledi. Her geçen gün vaka sayısının artmakta olduğu ülkede, ölümler de art arda gelmeye devam ediyor. Özellikle de spor dünyasını hem ekonomik hem de sağlık açısından etkileyen salgın, Galatasaray Spor Kulübü’ne de yansımış durumda.

Galatasaray Spor Kulübü’nün 2. Başkanlığı görevinde bulunan Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından, sarı kırmızılıların tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim için de öksürük şikayeti üzerine test yapıldı.

Yapılan koronavirüs testinin ardından Fatih Terim, sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi. Koronavirüs testinin pozitif çıktığını söyleyen teknik adama ise, tüm spor ekiplerinden, ülkenin dört bir yanından destek mesajları çığ gibi büyüdü.

TFF 1. Lig ekiplerinden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de, teknik hoca için geçmiş olsun mesajını yayınladı.

Birlikte Başaracağız Etiketi İle Paylaşım

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda, koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in en kısa sürede sağlığına kavuşmasının temenni edildiği yazıldı. Güzel haberlerin sabırsızlıkla beklendiğini yazan kulüp, paylaşımında #BirlikteBaşaracağız etiketini de kullandı.

Öte yandan Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Hanım’ın da testlerinin pozitif çıkması üzerine, onlar için de sağlık ve güzel haberler dileklerinde bulunuldu.