Rüştü Reçber

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden Rüştü Reçber İçin Geçmiş Olsun Mesajı

Posted by

Çin’de başlayarak küresel bir salgın haline gelen yeni tip koronavirüs salgını, özellikle Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir soruna neden oldu. On binlerce kişinin hayatını kaybetmesine ve yüz binlerce kişinin de hasta olmasına neden olan salgın, beraberinde çok ciddi endişeyi de getirdi.

Türkiye’ye de sıçrayan ve vaka sayısının bundan sonraki süreçte katlanarak ilerlediği yeni tip koronavirüs salgını, spor dünyasını da pek çok açıdan olumsuz etkiledi. Bu dönemde hem önemli isimlerin virüse yakalanması hem de liglerin süresiz olarak ertelenmesi, spor dünyasını da sosyal medya kullanımına doğru itmeye neden oldu.

Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı

Fenerbahçe Beko, Galatasaray Spor Kulübü, Medipol Başakşehir ve Hes Kablo Kayserispor ekiplerinde, bir ya da birden fazla kişide pozitif çıkan Kovid-19 testlerine ilişkin, bir haber de eski milli kaleci Rüştü Reçber ile geldi.

Rüştrü Reçber, Kovid-19 testinin pozitif çıktığının öğrenilmesinin ardından ise, spor kulüpleri destek çağrılarına geçti. Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi de, Reçber için kalede yine devleşeceğini ve duaların onunla olduğunu söyleyerek geçmiş olsun dileklerini sosyal medya üzerinden iletti.

Resmi Twitter hesabı üzerinden Reçber için geçmiş olsun dileklerini ileten Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bu zor süreçte milli kalecimizi de böyle desteklemiş oldu.