Erkan Sözeri

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktöründen Önemli Açıklama

Posted by

Menemenspor ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ardından takımın Teknik Direktörü Erkan Sözeri açıklama yaptı. Hedefe ulaşmak adına içeride olan maçların galibiyetle sonuçlanması konusunda zorunlu olduklarını belirten teknik adam, şehitleri de yapmış olduğu açıklamasında unutmadı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Menemenspor maçının ardından açıklama yapan tecrübeli Teknik Direktör Erkan Sözeri, maça ilişkin açıklamalarını ve yorumlarını paylaştı. Öte yandan şehitleri de unutmadı.

Hedefe ulaşmak adına içeride oynanan maçlarda galibiyet alınmasının zorunlu olduğunu belirten Sözeri, şehitlerimiz için de rahmet dileklerinde bulundu.

Ülkenin zor günlerden geçtiğinin altını çizen teknik hoca, “Biz mesleki olarak görevimizi yapıyoruz ama gönlümüz askerlerimizle. İnşallah zaferle ayrılacağız” ifadelerini kullandı.

Maça ilişkin yorumlarını da ekleyen Sözeri, takımın üzerinde baskı olduğuna dikkat çekerek, baskı sebebiyle iyi başlayamadıklarını da özellikle belirtti.

“Taraftarımız sabırsız olduğu için oyuncularımız etkileniyor”

Maça iyi konsantre olduklarını da söyleyen teknik hoca, “Menemen takımının baskılı olacağını biliyorduk. Bugün de mücadeleci oldular. Zaman zaman eksiklerimiz oluyor maç içerisinde. Taraftarımız sabırsız olduğu için oyuncularımız etkileniyor” dedi.