Büyükşehir Belediye Erzurumspor Yeni Kaleciyle Antrenmanda

Posted by

Süper Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yeni sezonda yeni lig mücadelesi verecek olan mavi beyazlılar, takımını güçlendirmek için de yoğun bir çalışma süreci içerisine girdi. Edinilen son bilgilere göre Erzurum temsilcisi kulüp, yeni kalecisi Fabien Farnolle ile ilk antrenmanına da çıktı.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda sağlam bir kadro ile yeşil sahalarda mücadele etmek isteyen mavi beyazlı kulüp, ligin başlamasına günler kala antrenmanlarına da yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Zafer Öğer ile Çalıştı

Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün kadrosuna yeni dahil ettiği file bekçisi Fabien Farnolle de yeni takımı ile ilk antrenmanına çıktı.

Önceki günlerde BB Erzurumspor Kulübü kadrosuna dahil olan 35 yaşındaki deneyimli gazeteci, ilk antrenmanına ise kaleci antrenörü Zafer Öğer ile çıktı.

Yeni sezon hazırlıklarına son derece sıkı bir hazırlık yapan BB Erzurumspor Kulübü’nde, transfer çalışmalarına da devam ediliyor.

Erzurum’da sürdürülen antrenmana ise, mavi beyazlı takımın ısınma hareketleri ile başladığı öğrenildi.

Antrenmanda kaleci antrenörü Zafer Öğer ile çalışan deneyimli eldiven, ısınma hareketlerinin ardından ise refleks ve kondisyon çalışmaları ile gününü tamamladı.

Güncel Yazılar