Cemal Polat

Cemal Polat’ın Üzücü Haberini Erzurumspor Duyurdu

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün efsane başkanlarından biri olan Cemal Polat ile ilgili üzücü haber geldi. Kalp krizi geçirerek hastaneye yatırıldığı öğrenilen eski yöneticinin sağlık sorununa ilişkin geçmiş olsun mesajı ise kulübünden geldi.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün efsane başkanlarından biri olarak bilinen Cemal Polat kalp krizi geçirdi. Hastanede tedavisi devam eden eski yöneticinin dumuru mavi beyazlı kulübü büyük bir endişe içerisine soktu.

Üzücü haberi alır almaz sosyal medya hesapları üzerinden geçmiş olsun paylaşımlarından bulunan BB Erzurumspor Kulübü, duruma ilişkin ilk mesajı resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Efsane Başkan İçin Özel Paylaşım Yapıldı

BB Erzurumspor Kulübü’nün aktif olarak kullanmakta olduğu sosyal medya paylaşım sitesi olan Twitter hesabı üzerinden Cemal Polat’a ilişkin sağlık temenni dolu paylaşım gerçekleşti.

Mavi beyazlı kulübün yapmış olduğu paylaşımda efsane Erzurumspor başkanı olan Cemal Polat’ın kalp krizi geçirmiş olduğunun öğrenildiği bilgisi paylaşıldı. Hastanede tedavisine devam edilen başkan için acil şifa dileklerinde bulunan kulüp, en kısa süre içerisinde sağlığa kavuşması adına da temennide bulundu. Duaların kendisiyle olduğunu söyleyen Erzurum temsilcisi, paylaşımında #CemalPolat etiketini de kullandı.

Güncel Yazılar