Ekol Göz Menemenspor

Ekol Göz Menemenspor’un Başarılı Oyuncuları Yönetimin Yüzünü Güldürdü

Posted by

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Ekol Göz Menemenspor ekibinin bu sezon yetiştirdiği pek çok oyuncu için teklifler art arda geliyor. Özellikle de koronavirüs sebebiyle yaşanan küresel çaplı ekonomik kriz döneminde kulübe bu şekilde tekliflerin yağması, yönetimin de yüzünün gülmesine neden oldu.

TFF 1. Lig ekiplerinden Ekol Göz Menemenspor ekibinde forma terleten birkaç oyuncuya, transferler yönünde çeşitli teklifler gelmeye devam ediyor. Bu süreçte özellikle de koronavirüs sebebiyle yaşanan küresel çaplı ekonomik kriz, kulübün zor günler geçirmesine neden oluyordu.

Süper Lig kulüplerinin dahi son derece fazla etkilenmiş olduğu salgın döneminde, alt liglerin neredeyse kasasında kuruş yok denilecek durumdaydı. Fakat Menemenspor ekibinin çok sayıda oyuncusu için tekliflerin ardı arkası kesilmedi.

Avrupa’nın Yanı Sıra Süper Lig De Sırada

Sarı lacivertli takımda forma giyen file bekçisi Selmani için çok sayıda Avrupa kulübü, Türk takımının kapısını çalmaya devam ediyor. Ayrıca takımda forma giyen orta saha mevki sporcusu Murat Elkatmış da yine takımın vazgeçilmez transfer isimleri arasında yer alıyor.

Kanat mevkide top koşturan Mustafa Çeçenoğlu’nun peşinde ise, Süper Lig ekiplerinin olması, yönetimi ciddi anlamda heyecanlandırdı.

Bu süreçte yönetimin de sözleşmesi devam eden oyuncular için, hak edilen bonservis bedeli karşılığında transfere sıcak bakmış olacak.