Emrah Başsan

Emrah Başsan Galatasaray’a Gitmek İstiyor

Posted by

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin başarılı oyuncusu Emrah Başsan, transfer olmak istediği takımı açıkladı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinde forma terleten başarılı futbolcu Emrah Başsan, geçmiş süreçte de Süper Lig ekibi Galatasaray’da forma giymişti. Sarı kırmızılı takımdaki günlerine ilişkin önemli itiraflarda bulunan sporcu, karşılıklı olarak en zorlandığı oyuncunun ise Albert Riera olduğunu itiraf etti.

Her zaman söylediklerinin arkasında olduğunu belirten sporcu, olmayan şeyleri uydurmadığını söyledi. Galatasaray’da forma giydiği dönemde sıkıntılar yaşadığının da altını çizerek, Antalyaspor’daki harika performansı ile sarı kırmızılı takıma transfer olduğunu vurguladı.

Riera Hep Tükürüyordu

Bu konuda Jan Olde Riekerink’e de kırgın olduğunu dile getiren Emrah Başsan, Galatasaray’ı da çok sevdiğini söyledi. Ve Tudor ile Riekerink’in o dönemde kendisine şans vermesi gerektiğine dikkat çekti. Sarı kırmızılı takıma tekrardan gitmek istediğini da itiraf eden sporcu, cimbomun çok büyük bir camia olduğunu da açıkça dile getirdi.

Sezon sonunda sözleşmesinin bittiğini ve büyük kulüplerden gelecek teklifleri de değerlendirebileceğini belirten sporcu, sarı kırmızılı takımda Albert Riera ile de zorlandığını söyledi.

Karşılıklı oynamanın çok zor olduğunu ve maçların bir an önce bitmesini istediğini itiraf eden Başsan, Riera’nın kendisine sürekli tükürdüğünü ifade etti. İyi oynadığı için mücadelede sürekli olarak kendisiyle uğraştığını belirterek, sarı kırmızılı takıma antrenör olursa istenmeyebileceğinin de şakasını yaptı.

Güncel Yazılar