Emrah Başsan

Emrah Başsan Önemli Açıklamalarda Bulundu

Posted by

Gelecek sezon Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, önemli yıldızı ile başarı sağladı. Mavi beyazlı takımda forma terleten Emrah Başsan, kulübünün Süper Lig’e yükselmesinde büyük bir paya sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Süper Lig’e yükselmiş olmanın ardından açıklama yapan milli futbolcu, koronavirüs dönemine ilişkin de değerlendirmede bulundu.

Son Dakikada İlk 11 Kadrosunda Yer Aldı

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve başarısı ile ligde ilk 2 basamakta yer almayı başaran mavi beyazlılar, şimdi ise Süper Lig heyecanı ile karşı karşıya kaldı. Bu süreçten önemli başarılara imza atan isim ise mavi beyazlı kulüpte Emrah Başsan oldu.

Başarılı futbolcu, koronavirüs sürecine ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. Bu süreçte salgın nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını belirten milli futbolcu, son maçta ise stadın tamamen dolmasını ve şampiyonluğu taraftara armağan etmek istediklerini belirtti.

Çok zorlu bir 34 hafta geçirdiklerini belirten Başsan, hem maddi hem de manevi bakımdan ise sıkıntılar yaşadıklarının da altını çizdi. Ve kulüp yönetiminin de takım olarak çok büyük bir aile olduklarını söyledi.

Oberton’un sakatlığı nedeniyle son dakikada ilk 11 kadrosunda yer aldığını belirten Başsan, hocanın kendisine hazır olup olmadığını sorduğunu ekledi. Ve kendisinin de teknik adama her zaman hazır olduğunu söylediğini vurguladı.

Güncel Yazılar