Emrah Başsan

Emrah Başsan’dan Fortuna Sittard Açıklaması

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinde forma terleten Emrah Başsan, Fortuna Sittard ekibinin alınma ihtimaline ilişkin konuştu.

Son günlerde gündem olan Hollanda ekibi Fortuna Sittard’ın Acun Ilıcalı tarafından alınma ihtimaline ilişkin Emrah Başsan açıklama yaptı. BB Erzurumspor ekibinde forma terleten başarılı oyuncu eski takımına ilişkin gündem olan konuyu da yorumladı.

Samimi açıklamalarıyla dikkat çeken 27 yaşındaki tecrübeli sporcu, futbolcuların koronavirüsü çok ciddi yaşadıklarını düşünmediğini söyledi. Kendi ekibinde 3-5 futbolcunun virüse yakalanmış olsalar da, sağlık durumlarının yerinde olduğunun da özellikle altını çizdi.

Taraftarın kendilerinden yalnızca 3 puan istediklerini söyleyen Başsan, o puanı da almaları gerektiğini belirtti.

Hollanda’dan Spor Kulübü Almak Çok Zor

Acun Ilıcalı’nın kendi kanalında spor kulübü alabileceğini de belirten sporcu, kulübün ismine ilişkin ise açıklama yapmadığını ekledi. Fakat Hollanda kulübü almanın da çok zor olduğuna özellikle dikkat çekti.

Hollanda’da vergilerin çok yüksek olduğunu belirten Emrah Başsan, bu sebeple de kulüpleri daha düşük fiyattan alabildiklerini ekledi. Türkiye’deki her takım için güzel böyle bir şeyin olmasının güzel olabileceğini ifade ederek, fazla oyuncuları Hollanda’ya yollayıp orada oynatabileceklerini söyledi. Acun Ilıcalı’nın da bir spor kulübü almasının harika olacağını ifade etti.

Güncel Yazılar