Taraftar

Erzurum’da Takım Otobüsünü Bekleyen Trabzonspor Sevdalısı Gündem Oldu

Posted by

Trabzonspor ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçına konuk olarak gelen bordo mavili ekibin, şehrimizde yaşayan taraftara yapmış olduğu jest spor hayatının gündemine oturan konu başlıkları arasındaki yerini aldı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin ev sahibi olduğu Ziraat Türkiye Kupası maçında, Trabzonspor ekibinin bir taraftarı için sosyal medya sallandı. Müsabaka için bordo mavili takım otobüsünün evlerinin önünden geçeceğini öğrenen genç taraftarın, soğuk olan havaya aldırış etmeden ekibinin otobüsüne el sallamayı beklemesi spor dünyasında tatlı bir tebessüme neden oldu.

Erzurum’un soğuğuna aldırış etmeden, sadece bordo mavili ekibinin takım otobüsüne el sallamak için 12 Şubat günü uzun süre bekleyen genç taraftarın beklerken çekilen fotoğrafını ise sosyal medya üzerinden paylaşan ablası oldu.

Karlı ve soğuk havada takımına el sallamak için o kadar bekleyen genç isme karşı da, Karadeniz ekibinin kalecisi olan Uğurcan Çakır’dan, sosyal medya üzerinden cevap gecikmedi.

Tüm Takımdan İmzalı Forma

Tecrübeli kaleci Uğurcan Çakır, “Güzel yürekli kardeşim, tüm takımımızın imzaladığı formanı hazırlıyoruz. Çok duygulandırdın bizi” diyerek genç taraftara yanıt verdi.