Erzurumspor 17 Şubat’ta Eyüpspor’u Konuk Edecek

Spor Toto 1. Lig’de Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı ligin 25. Haftasında kendi evinde, kendi sahasında Eyüpspor’u konuk edecek. Son olarak şubat ayı başında teknik direktör değişikliği yaşanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımında Yücel İldiz sezonu, dönemi başlamış oldu.

Taze teknik direktör Yücel İldiz takımla beraber çıktığı ilk maç olan Manisaspor karşılaşmasını 1-0’lık galibiyetle tamamladı. Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı 1. Lig’de 42 puanla 3. Sırada yer alıyor.

Başarılı bir dönem yaşayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı bu başarısını Spor Toto Süper Lig’e çıkarak taçlandırmak istiyor. Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’den elenen Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı bu sezonun sonunda yeniden Süper Lig’e dönmek için elinden geleni yapacak.

Erzurumspor 42 Puanda

erzurumspor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımının hedefi 1. Lig’in 25. Haftasını 45 puanla kapatabilmek. Şu an 42 puanla 3. Sırada yer alan Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı en yakın rakibi Ümraniyespor ile arasındaki 4 puan farkı açmak istemiyor.

Bu haftaki rakibi 4. Sırada 40 puanla yer alan Eyüpspor. Zorlu ve oldukça keyifli bir maç olacağa benziyor. Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı rakibi Eyüpspor’u yenmek için elinden geleni yapacak.

Taze teknik direktör Yücel İldiz takımı ile beraber ikinci galibiyetini kazanmak ve üst üste iki galibiyet elde edebilmek için takımla beraber oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor. Yücel İldiz takım ile beraber adaptasyon sürecini geçirdi ve ilk maçından galibiyetle çıktı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı bu sezon oldukça başarılı bir şekilde emin adımlarla ilerliyor. Bu başarısını taçlandırmak ve tekrardan Spor Toto Süper Lig’de mücadele vermek isteyen Büyükşehir Belediye Erzurumspor bunun için son haftasına kadar elinde gelenin en iyisini yapacak.

Erzurumspor’un Zorlu Rakibi Eyüpspor 40 Puanda

Dadaşlar Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımı 42 puanla 3. Sırada yer alırken 1. Lig’in 25. haftasında karşı karşıya geleceği takım Eyüpspor ise 40 puanla 4. Sırada yer alıyor. Erzurumspor takımı taze teknik direktörleri Yücel İldiz ile beraber ikinci maçlarına çıkıp yine galibiyet arayacaklar.

Şimdiden başarılar Büyükşehir Belediye Erzurumspor!