Erzurumspor

Erzurumspor Armando Sadiku Transferini Resmen Duyurdu

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Transfer çalışmaları ile yoğun bir tempo geçiren mavi beyazlı kulüp, forvet mevkide top koşturan Armando Sadiku ile de anlaşma imzaladığının bilgisini verdi. Konuya ilişkin kulübün başkanı olan Hüseyin Üneş sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Yeni sezonda daha iddialı bir kadro ile yeşil sahalarda mücadele etmek isteyen mavi beyazlı kulüp, takımını güçlendirecek takviyelere de devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde prensipte anlaşmış olduğu forvet oyuncusu Armando Sadiku ile anlaştığını duyuran Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, bu kez ise işin resmi tarafını açıkladı.

2 Yıllık Anlaşma İmzalandı

Mavi beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre başarılı oyuncu ile 2 yıllık sözleşme imzalandığı bilgisi paylaşıldı.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, kadroya dahil edilen forvet oyuncusu Armado Sadiku ile anlaşıldığını belirtti.

Mavi beyazlı kulübün kadrosuna dahil edilen forvet mevki oyuncusu ile 2 yıllık anlaşma imzalandığını belirten Üneş, camiaya da hayırlı olsun dileklerini paylaştı.

Güncel Yazılar