Erzurumspor

Erzurumspor Çalışmalarına Devam Ediyor

Posted by

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, Cumartesi akşamı oynanacak mücadelenin hazırlıklarını yapmaya başladı. Kazım Karabekir Stadyumu’nu maça hazırlayan mavi beyazlılar, bir yandan da Eskişehirspor maçının hazırlıklarını tempolu bir şekilde sürdürüyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle verilen zorunlu aranın ardından, Türkiye’de futbol ligleri tekrardan başladı. Kademeli olarak başlayan liglerde ilk sıra 12 Haziran tarihiyle Süper Lig’in oldu.

 

İkinci sırada ise 19 Haziran tarihi ile TFF 1. Lig yer aldı. Ligde mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor ise, verilen uzun aranın ardından ilk maçını Eskişehirspor ile oynayacak.

 

Cumartesi akşamı Kazım Karabekir Stadı’nda saat 20:00’de Eskişehirspor ekibini konuk edecek olan Erzurum temsilcisi, kulüpteki hazırlıklarını titizlikle sürdürdü.

 

Bir yandan kulüpteki dezenfekte işlemleri devam ederken, diğer yandan ise mavi beyazlılar antrenmanlarına devam ettiler. Tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde çalışan Erzurumsporlular, şampiyonluğu hedef edinerek galibiyet için çalıştılar.

ERZURUMSPOR ESKİŞEHİRSPOR ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

 

Erzurumspr Antrenmanı Çift Kale Maçla Tamamlandı

 

Mücadelenin hazırlıklarını statta geçiren ekip, şampiyonluk için ciddi anlamda çaba sarf ediyorlar. Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde hazırlıklarını devam ettiren ekip, lige de galibiyetle başlamayı hedef ediniyor.

 

Düz koşu yaparak antrenmana başlayan ekip, sonrasında ise minyatür çift kale maç yaparak idmanı tamamladı.

Güncel Yazılar