Erzurumspor

Erzurumspor Ekibi Günü Çift İdmanla Tamamladı

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon için hazırlık çalışmalarını devam ettiriyor. Yakutiye ilçesinde yer alan kulüp tesislerinde antrenmanlarını sürdüren mavi beyazlılar, tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde çalışmalarını sürdürdü. Günü çift idmanla tamamlayan ekip, kondisyon ve taktik çalışmalarına ise özellikle ağırlık verdi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda Süper Lig’de mücadele edecek olan ve TFF 1. Lig’den yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü de, antrenmanlarında tempo artırma dönemine girdi.

Yakutiye ilçesinde yer alan kulüp tesislerinde yeni sezon için hazırlıklarını devam ettiren mavi beyazlılar, tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde çalıştı.

Sabah antrenmanında kuvvet ve kondisyon çalışmaları gerçekleştiren BB Erzurumspor Kulübü ekibi, günü ise çift idmanla tamamladı.

Sabah çalışmalarındaki kuvvet kondisyonun ardından ikinci idmanda taktik çalışan mavi beyazlılar, bu kez sahaya çıkarak tempolarını artırdılar.

Kadro Çalışmaları Devam Ediyor

Mehmet Özdilek gözetiminde gerçekleşen idman taktik çalışmaları ile sona ererken, BB Erzurumspor ekibinin bugün tekrar çalışmalarına devam edeceği bilgisi edinildi.

Transfer hazırlıklarını da sıkı bir çalışma planı ile yürüten Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, 1 senelik aranın ardından tekrar Süper Lig’de mücadele etmenin heyecanına da girdi.

Güncel Yazılar