Erzurumspor

Erzurumspor Ekibi İlk Antrenmanına Resmen Çıktı

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, gelecek sezon hazırlıklarını devam ettiriyor. İlk antrenmanına resmen çıkan mavi beyazlılar, transfer dönemini de son derece yoğun geçiriyor.

TFF 1. Lig’de ilk 2 basamakta yer alarak Süper Lig’de direkt yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, hazırlıklarına başladı. Bir dönemdir transfer çalışmalarında yoğunluk yaşayan mavi beyazlı kulüp, yeni sezon için antrenman çalışmalarına da resmen başladı.

1 yıl sonrasında Süper Lig için ilk antrenmanına çıkan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, 2020-2021 sezonu için hazırlıklarına da böylelikle başlamış oldu.

Gelecek sezonun ilk antrenmanına çıkan Dadaşlar, çalışmalarını tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde gerçekleştirdi.

İdman öncesinde Yakutiye İlçesi’nde yer alan kulüp tesislerine giden ekip, antrenmana ise ısınma hareketleri ile başladı.

Öğrencilerini çalıştıran Mehmet Özdilek, antrenmanını ise 1 saat kadar sürdürdü. Çalışmaları izleyenler arasında Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş de yer aldı.

Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Bugün ki çalışmalarla antrenmanlarını sürdürecek olan Erzurum temsilcisi, aynı zamanda transfer çalışmalarına da yoğunlaştı. Özellikle de son günlerde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ekiplerinin başarılı isimleriyle ilgilenen Erzurumspor, yeni sezona iddialı kadro kurarak çıkmayı planlıyor.

1 senelik aranın ardından tekrar Süper Lig’de mücadele edecek ekibin keyfinin de yerinde olduğu gözlemlendi.

Güncel Yazılar