Erzurumspor

Erzurumspor Ekibinin Hazırlık Maçı Programı Belli Oldu

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, çalışmalarına sıkı bir tempo ile devam ediyor. Yeni sezonda yeni ligde mücadele edecek olan mavi beyazlılar, çalışmalarına hazırlık maçı ile devam edecek. Erzurum temsilcisi hazırlık maçlarını Hatayspor ve Trabzonspor ile oynayacak.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. TFF 1. Lig’de sezonu ikinci basamakta tamamlayarak doğrudan Süper Lig’e yükselen mavi beyazlılar, hazırlıklarına ise sıkı tempo ile devam ediyor.

İkinci etap kamp çalışmaları ile çalışmalarını devam ettiren Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibinin hazırlık maçlarını ise kimlerle yapacağı belli oldu.

İkinci etap kamp çalışmaları döneminde Hatayspor ve Trabzonspor ile hazırlık maçına çıkacak BB Erzurumspor, konuya ilişkin açıklamayı sosyal medya hesabı üzerinden yaptı.

Mavi beyazlı kulübün sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamaya göre, Erzurumspor’un kamp sürecindeki hazırlık maçlarının programı belli oldu.

Önce Hatayspor Sonra Trabzonspor

Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu’nda 29 Ağustos günü Hatayspor ile kozlarını paylaşacak ekip, 5 Ekim’de de Trabzonspor ile ikinci hazırlık maçını gerçekleştirecek.

Öte yandan ikinci etap kamp çalışmaları için dün toplanan BB Erzurumspor ekibi, ilk antrenmanını da tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde gerçekleştirecek.

Güncel Yazılar