Erzurumspor Ekibinin Yeni Transferi Armando Sadiku Konuştu

Posted by

Süper Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün yeni transferi Armando Sadiku önemli açıklamalara imza attı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nün yeni transferi olan Armando Sadiku, önemli açıklamalara imza attı. İyi işler yapmak istediğinin altını çizen sporcu, kendisi için en önemli şeyin takımının başarısı olduğunu belirtti.

Yüz yüze performansı ile oynayarak takım için iyi işler yapmak istediğine de dikkat çekti.

Transfer Bir Haftada Gerçekleşti

Forvet mevki oyuncusu olan Sadiku, BB Erzurumspor Kulübü ile iki yıllık sözleşmeye imza attı. Mavi beyazlı kulübün yönetici ismi Hüseyin Üneş ile konuştuktan sonra açıklama yapan futbolcu, transferin çok hızlı olduğunu belirtti. Başkanla, menajeri aracılığıyla bir konferans görüşmesi gerçekleştirdiklerini ifade ederek, Hüseyin Üneş’in kulübü, camiayı ve aile ortamına sahip olduklarını anlattığını ekledi.

Görüşme sonrasında olumlu şeyler düşünmeye başladığını belirten Sadiku, olmak istediği yerin BB Erzurumspor olduğuna karar verdiğinin altını çizdi. Ve transferin de bir haftalık süreçte çok hızlı bir şekilde gerçekleşmiş olduğunu ekledi.

Tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile de konuşan oyuncu, hocanın efsane isimler arasında yer aldığına dikkat çekti. Ve hocayla tanışma fırsatı bulduğunu, onunla çalışarak antrenman yapacağı için de çok mutlu olduğunu vurguladı.

Güncel Yazılar