Ezequiel Garay

Erzurumspor Ezequiel Garay Menajeri İle Temasa Geçti

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon çalışmalarına devam ediyor. Mavi beyazlı takımın transfer gündeminde yer alan isimlerden biri ise bu süreçte Ezequiel Garay oldu. Valencia ile sözleşmesi sona eren ve bonservisini eline alan stoper mevki oyuncunun ise menajeri ile temasa geçildi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezonda yeni ligde mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü transfer hazırlıklarına da yoğun bir çalışma ile devam ediyor.

Yapacağı transferlerle kadrosunu güçlendirmek isteyen BB Erzurumspor Kulübü, son zamanlarda ise sık sık Ezequiel Garay ile anılıyor. Valencia ile sözleşmesi sona eren başarılı oyuncu, bonservisini ise eli aldı ve kendisine gelen teklifleri değerlendiriyor.

Cevabı Bekleniyor

Bu süreçte başarılı oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen BB Erzurumspor Kulübü ise, oyuncunun menajeri ile temasa geçti. Sporcunun ise gelecek günlerde karar vereceği belirtiliyor.

Süper Lig’e ara vermeden tekrar dönen mavi beyazlılar, antrenman çalışmalarının beraberinde transferlerini de böylelikle sürdürüyor.

Valencia ile sözleşmesi sona eren ve bonservisini eline alan Ezequil Garay ise, bu süreçte BB Erzurumspor taraftarını heyecanlandırıyor.

33 yaşındaki stoper mevki oyuncusunun Dadaşlar’ın teklifine ne cevap vereceği büyük bir merak konusu haline gelirken, Süper Lig’in devleriyle de adı anılan oyuncunun ne karar vereceği gelecek günlerde belli olacak.

Güncel Yazılar