Erzurumspor

Erzurumspor Galatasaray Oyuncularıyla Yakın Temasa Geçti

Posted by

Türkiye’de futbol liglerinde sona gelinirken, TFF 1. Lig’den Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nde de hareketlilik başladı. Yeni sezon öncesi transfer hazırlığı sürecine girişen mavi beyazlılar, iddialı kadro kurmanın planlarına da girişti.

TFF 1. Lig’den Süper Lig’e yükselmeyi başaran Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yaz transfer sürecini hızlandırdı. Gelecek sezon Türkiye’nin en üst futbol liginde mücadele edecek olan mavi beyazlılar, Galatasaray ekibinden ise 5 ismi takip altına aldı.

Önümüzdeki sezonda Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan BB Erzurumspor, çalışmalarında ise son derece planlı bir şekilde ilerlemeye odaklandı.

Temasa Geçilmeye Başlandı

Galatasaray ekibinde forma giyen Ryan Babel ve Mbaye Diagne ile ilgili de bilgi alan mavi beyazlılar, 3 isme daha talip oldu.

Cimbomda forma giyen Jesse Sekidika, Şener Özbayraklı ve Maicon ile yakından ilgilenen BB Erzurumspor, sporcuların da durumunu öğrenmek için temasa geçti.

Öte yandan edinilen bilgilere göre Babam ve Diagne’nin maaşlarının bir kısmının Galatasaray tarafından ödenmesi halinde de iki sporcuyu transfer etmeye hazır olduklarını belirtti.

Sarı kırmızılı takımda Sekidika’yı kiralık olarak kadrosuna isteyen Erzurum ekibi, bonservis durumu söz konusu olmazsa, Şener’i de ikna edebileceğini düşünüyor. Öte yandan Maicon için de görüşme izni için talepte bulundu.

Güncel Yazılar