Arvydas Novikovas

Erzurumspor Kalan 6 Haftayı Atlatma Gücüne Sahip

Posted by

BB Erzurumspor Kulübü’nün yönetici ismi Hüseyin Üneş, Türkiye’de liglerin devamına ilişkin konuştu. Daha büyük sıkıntıların yol açmasının kendilerinde bırakacağı izin ise çok ağır olacağını ekledi. Bu sebeple de bu dönemin son derece hassas olduğuna dikkat çekti. Ve kendisinin de konuşurken dahi dikkat etmeye çalıştığını ekledi.

BB Erzurumspor Kulübü’ndeki hedefini büyük anlamda gerçekleştirmiş olduğunu da belirten Üneş, bugün ki durumu ise çok fazla konuşmak istemediğini söyledi. Hangi parola ile  ne şartlarda sezona başlandığını ise ligi takip eden herkesin bildiğinin altını çizdi.

Fikstürün Durumu Ortada

Geride kalan 28 haftalık süreç içerisinde, hedefin içinde kaldıklarını da vurgulayan Hüseyin Üneş, %70’in üzerindeki bölümlük hedefi de tamamladıklarını belirtti. Hem kadro hem camia bakımından da geriye kalan 6 haftanın en iyi şekilde yönetileceğine de özellikle dikkat çekti.

Öte yandan kulüp yöneticisi, fikstürün ortada olduğunu da söyleyerek, ligi oynayıp bitirmeyi en çok isteyen takımın, özellikle de Mart ayına geri dönüldüğünde Erzurumspor olduğunun altını çizdi.

Güncel Yazılar