Erzurumspor

Erzurumspor Kulübü Yeni Transferini Duyurdu

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Gelecek sezonda iddialı bir kadro ile Süper Lig’de mücadele etmek isteyen mavi beyazlılar, bu yolda ilk transferini ise gerçekleştirdi. Arturo Mina ile resmen anlaştığını duyuran ise kulüp yöneticisi Hüseyin Üneş oldu.

TFF 1. Lig’de sezonu ikinci basamakta tamamlayarak Süper Lig’e doğrudan yükselme fırsatı edinen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını tempolu bir şekilde sürdürüyor.

Gelecek sezonda iddialı bir kadro edinen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nde ilk dış transfer ise Arturo Mina ile gerçekleşti. Mavi beyazlı ekibin kadrosuna dahil olan başarılı oyuncunun haberini ise kulübün yöneticisi Hüseyin Üneş verdi.

Transferler Devam Edecek

BB Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, yapmış olduğu paylaşımla ilk dış transferleri olan Arturo Mina’nın kadroya dahil edildiğini bildirdi. Başkan, yapmış olduğu paylaşımda ayrıca Mina ile yapılan sözleşmeye de yer verdi.

Üneş, 2020-2021 sezonunda Süper Lig’de mücadele edecek olan takımın ilk dış transferinin camiaya hayırlı olması dileklerinde de bulundu.

Öte yandan kulüp yöneticisi, görüşme halinde olunan diğer oyunculularla da ilgili sözleşmeleri imzaladıkları an Erzurumspor taraftarına duyuracaklarının altını çizdi.

Güncel Yazılar