Arvydas Novikovas

Erzurumspor Kulübü Arvydas Novikovas Transferini Duyurdu

Posted by

Süper Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Mavi beyazlı kulüp transfer çalışmalarında da tempolu bir şekilde planlamalarına devam ederken, yeni bir transferini daha duyurdu. Arvydas Novikovas ile anlaşmaya varıldığı bildirildi. Başarılı oyuncu ilk olarak sağlık kontrolünden geçecek, sonrasında resmi imza töreni gerçekleşecek.

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve geçtiğimiz sezonu ikinci basamakta tamamlayarak doğrudan Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezona hazırlanıyor.

11 Eylül’de başlaması planlanan 2020-2021 sezonu için sağlam ve iddialı bir kadro kurmak isteyen BB Erzurumspor ekibi, transfer çalışmalarına da bu anlamda hız kesmeden devam ediyor. Kulübün yeni anlaştığı isim 29 yaşındaki Novikavas olurken, taraftar ise heyecanlı bekleyişe geçti.

Önce Sağlık Kontrolünden Geçecek

Mavi beyazlı kulüpten yapılan son açıklamaya göre ise, takıma yeni dahil olan bir isim daha bildirildi. Arvydas Novikovas ile anlaştığını duyuran Erzurum temsilcisi, transfer çalışmalarına ise hız kesmeden devam etmeyi planlıyor.

Konuya ilişkin kulübün sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapılırken, 29 yaşındaki Litvanyalı oyuncunun sağlık kontrolünden geçeceği belirtildi.

Erzurumspor’a hayırlı olsun dileklerinde bulunulan açıklamada, sporcunun önce İstanbul’da sağlık kontrolünden geçeceği, sonrasında ise resmi sözleşmeye imza atacağı ifade edildi.

Güncel Yazılar