Erzurumspor

Erzurumspor Kulübü Transfer Hazırlıklarına Yoğunlaştı

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, transfer çalışmalarına yoğunlaştı. Türkiye’nin en üst düzey futbol ligine hazırlanan mavi beyazlıların listesinde yer alan isimlere de ulaşıldı.

TFF 1. Lig’de şampiyon Hatayspor’un ardından ikinci basamakta yer alan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü üst lige yükseldi.

Gelecek sezonda Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan mavi beyazlı ekip,  transfer listesinde ise önemli isimleri barındırıyor.

Edinilen bilgilere göre, BB Erzurumspor, öncesinde Kayserispor’da da forma terleten Tjarron Chery için harekete geçmiş durumda. Bonservisi Fenerbahçe Kulübü’nde bulunan başarılı futbolcu Frey ile de görüşme halinde olan Erzurum ekibi, ayrıca iki ismi daha takip ediyor.

Süper Lig’in bu sezon ki şampiyonu Medipol Başakşehir ekibinde forma terleten Elia ile Aziz Behic, Partizan’dan da Lazar Markoviç ile görüşmeler sürüyor.

Tharron Chery İle Anlaşmaya Az Kaldı

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlık yapan ekibin, son derece sıkı bir çalışma içerisine giren mavi beyazlı kulüp, bir isimle ise neredeyse anlaştı.

10 Numara Tharron Chery ile görüşmelere resmen başlandığı bilgisi edinilirken, bonservisi elinde olan Hollandalı orta saha oyuncusu ile de önemli ölçüde anlaşmaya vardı.

Süper Lig hazırlıklarını devam ettiren kulüp, 11 Eylül’de başlayacak sürecin çalışmalarını da hızlandırdı.

Güncel Yazılar