Erzurumspor

Erzurumspor Kulübü Yeni Sezona Hazırlanıyor

Posted by

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, çalışmalarına hız katarak devam ediyor. Yeni sezon öncesi antrenmanlarını yoğunlaştıran mavi beyazlı ekip, çalışmalarını ise çift antrenmanla devam ettirdi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için çalışmalarını tempolu bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, antrenmanlarını çiftledi.

Günde iki idman şeklinde yeni sezona hazırlanan Erzurumspor ekibi, tempo kazanarak güç depolama sürecini hızlandırmaya geçti.

TFF 1.Lig’i önceki sezonda ikinci basamakta tamamlayan ve doğrudan Süper Lig’e yükselmeyi başaran Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezonda yeni lig mücadelesi için de kollarını sıvadı.

Tempo Artırıldı

Hazırlıklarını çift antrenmanla sürdüren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, antrenmana ilişkin bilgiyi ise kulübün sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

BB Erzurumspor Kulübü’nün sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, ekip Yakutiye ilçesindeki kulüp tesislerinde çalışmalarını devam ettiriyor.

Tecrübeli Teknik Direktör Mehmet Özdilek gözetiminde çalışmalarını sürdüren mavi beyazlılar, antrenmana ise ısınma hareketleriyle başladı. Sonrasında top kapma ve taktik çalışmalarına yönelen takım, pas çalışmalarıyla da idmanı tamamladı.

Hazırlıklarını sıkı bir tempo ile sürdüren BB Erzurumspor Kulübü, yeni sezonda ise güçlü rakipleri ile karşı karşıya gelerek üst sıralarda yer almayı hedefliyor.

Güncel Yazılar