Erzurumspor

Erzurumspor Kulübü’nde Bir Kovid-19 Pozitif Daha

Posted by

Süper Lig’de 2020-2021 sezonunun başlamasına çok az bir zaman kala koronavirüs vaka haberleri de gelmeye başladı. Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nde yapılan Kovid-19 test sonuçlarına göre bir oyuncuda daha testin pozitif çıktığı öğrenildi.

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan ve TFF 1. Lig’den yükselen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü’nden endişe veren bir haber daha geldi. Ligin başlamasına günler kala, mavi beyazlı kulüpte yapılan Kovid-19 test sonuçlarına göre, bir kişide daha testin pozitif olduğu öğrenildi.

11 Eylül’de başlaması planlanan Süper Lig heyecanı öncesi, transferlerle kadrosunu güçlendirmeyi hedef edinen Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, Arturo Mina takviyesi ile büyük ses getirmiştir. Mavi beyazlı takıma dahil olan oyuncunun koronavirüs testinin pozitif çıması ise endişeye neden oldu.

Kulüpten Resmi Açıklama Geldi

Yeni sezon hazırlıklarının devam ettiği süreçte, BB Erzurumspor Kulübü’nden bir kötü haber daha geldi. Takımda bir ismin daha testinin pozitif çıktığı duyurulurken, konuya ilişkin açıklama kulüpten geldi.

Futbol takımında bir futbolcunun Kovid-19 test sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Erzurum temsilcisi, oyuncunun karantinaya alınarak tedavi sürecine başlandığını belirtti.

Böylelikle mavi beyazlı takımda iki isim Kovid-19 pozitif olduğu için, izolasyona alındı.

Güncel Yazılar