Erzurumspor

Erzurumspor Taraftarlarından Takıma Tam Destek

Posted by

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü için taraftardan coşkulu destek geldi. Zirvede Adana Demirspor Kulübü ile yarışan mavi beyazlı takımın taraftarları, büyük mücadele öncesinde takımına destek yağdırdı.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, ligin 31’inci haftasında Adana Demirspor ekibi ile kozlarını paylaştı. Maç öncesinde ise Erzurum temsilcisinin taraftarından takıma büyük destek geldi.

Kendi evinde Adana Demirspor ekibini konuk edecek olan mavi beyazlı kulübe, BB Erzurumspor Kulübü taraftarları son derece coşkulu bir destekte bulundular.

Ligde şampiyonluğun en önemli iki rakibi Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Adana Demirspor da kozlarını paylaştılar. 2-1 skorla sona eren oyunun kazananı ise konuk ekip Adana temsilcisi oldu.

Maç öncesinde ise mavi beyazlı taraftarlar, Erzurumspor ekibi için büyük bir destekte bulundular. Maça gidemeyen Mavikapı, Dadaşkar ve Erzurumsporlular isimli taraftar gruplarından takıma büyük destek geldi.

Meşale ve Havai Fişek Gösterisi

Saat 20:00’de oynanacak olan maç için, kulüp tesislerine giden takım otobüsünün önünde meşale yakıldı ve marşlar söylendi.

Taraftarlar, Kazım Karabekir Stadı’na kadar takıma eşlik ettiler. 6 bine yakın meşale yakılırken, 3 kilometrelik yolda taraftarlar meşale ve havai fişek gösterisini de ihmal etmediler.

Güncel Yazılar