Erzurumspor

Erzurumspor Yeni Sezon İçin Transfer Çalışmalarını Sürdürüyor

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezon için transfer çalışmalarına devam ediyor. Bir stoper bir de golcü transferi yapmak isteyen mavi beyazlı kulüp, bu anlamda da hazırlıklarında hızlandırma evresine geçti.

Lige 3 puanlık güzel bir galibiyet ile başlayan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor. Bir stoper bir de golcü takviyesi yapmak isteyen mavi beyazlı kulüp, transfer hazırlıklarında da hızlandırma sürecine geçti.

Edinilen bilgilere göre BB Erzurumspor ekibinde santrafor mevki için Beşiktaş ekibi isimlerinden olan Umut Nayir ile görüşme yapılacağı öğrenildi. Savunma mevki için de yoğun bir çalışma gerçekleştiren Erzurumspor Kulübü, dünyaca büyük bir üne sahip olan Garay ile görüşme gerçekleştirecek.

Transferlerle ilgili daha net gelişmelerin ise gelecek günlerde gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

İlk Hedefte Umut Nayir

Sezon başlamadan önce Arvydas Novikovas, Adolphe Teikeu, Mitchell Donald, Arturo Mina, Kaan Kanak, Patrus Boumal, Fabien Farnolle ve Armando Sadiku transferlerini gerçekleştiren BB Erzurumspor ekibi, kadrosuna 2 yıldız daha alarak çalışmalarını devam ettirmek istiyor.

İlk hedefte ise Beşiktaş ekibinin başarılı isimlerinden olan Umut Nayir yer alıyor. İlk olarak Kara Kartal ekibinin oyuncusu ile masaya oturacak olan mavi beyazlı yönetim, ardından ise Garay için görüşmelere yönelecek.

Güncel Yazılar