Erzurumspor

Erzurumspor Yeni Sezona Hazırlık Maçı Yapmadan Başlayacak

Posted by

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Hazırlıkların yoğun geçtiği dönemde, spor kulüpleri maçların başlamasına az bir zaman kala ise hazırlık maçları ile takımlarını analiz etme sürecine girişti. Fakat Süper Lig’de mücadele edecek olan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü için hazırlık maçı durumu geçerli olmayacak. Mavi beyazlılar, hazırlık maçı yapmadan yeni sezona başlamış olacak.

Süper Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü, yeni sezonda yeni lig hazırlıklarına devam ediyor. Yoğun bir antrenman süreci geçiren mavi beyazlı takımın, yeni sezona ise hazırlık maçı yapmadan çıkacağı öğrenildi.

İptal olan maçları sebebiyle yeni sezona hiç hazırlık maçı yapmadan başlayacak mavi beyazlı ekip, hazırlıklarına ise kulüp tesislerinde devam ediyor.

Kulübün herhangi bir hazırlık maçı yapmadan yeni sezona başlaması durumu üzerine ise, antrenmanlarına yoğunluk getirdiği bilgisi edinildi.

Transfer Çalışmalarına Devam Edilecek

Antrenmanlardaki yoğun çalışma sürecinin artırıldığı öğrenilirken, BB Erzurumspor Kulübü’nde transfer çalışmalarına da devam ediliyor.

TFF 1. Lig’den doğrudan Süper Lig’e yükselen ekip, kadrosunu güçlendirmeye de devam edecek. Özellikle de takımın hedefinde santrafor, orta saha ve kaleci konusunda önemli takviyelerin yapılması yer alıyor. Kulübün transfer çalışmalarını da lig başlamadan tamamlamak istediği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar