Erzurumspor’dan İbrahim Akdağ Arası

İbrahim Akdağ

Büyükşehir Belediye Erzurumsporlu başarılı futbolcu İbrahim Akdağ’ın antrenman sırasında sakatlanması Erzurumspor’da şok etkisi yarattı. Erzurumajans-Süper lig’in 9. Haftasına deplasmanda karşılaşacağı Trabzonspor maçı öncesi hazırlıklarını tam gaz sürdüren Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği antrenman sırasında İbrahim Akdağ sakatlandı. Sağ el tarak kemiğinin kırılması nedeniyle sahalardan 3 hafta uzak kalacak olan Akdağ’ın haberi taraftarda ve Erzurumsporda şok etkisi yarattı.

Takım kaptanı olan İbrahim Akdağ’ın sakatlanması sonucunda Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un resmi internet sitesinde yapılan açıklamada ise “Trabzonspor maçı hazırlıklarını sürdüren takımımızın bugünkü antrenmanında oyuncumuz İbrahim Akdağ bir pozisyonda çarpışma sonucu el travması yaşamış, kulüp doktorumuz Selçuk Gül tarafından yapılan tetkikler sonrası oyuncumuzun sağ el tarak kemiğinde kırık saptanmış, tedavisine derhal başlanmıştır.” Sözleri yer aldı. Takımın diğer oyuncuların sağlık durumlarıyla ilgili paylaştığı raporda ise futbolcu Ömer Şişmanoğlu ve Oltan Karakullukçu’nun takım ile birlikte çalışmalara başladığı belirtildi.

En Az 3 Hafta Sahalardan Uzak

Antrenman sırasında sağ el tarak kemiğini kıran İbrahim Akdağ’ın, sahalara en az 3 hafta veda edeceği açıklandı. Aynı zamanda takım kaptanı ola Akdağ’ın yaşadığı bu talihsiz olay takımı ve taraftarı etkiledi. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Trabzonspor karşılaşmasına hazırlanırken sakatlanan Akdağ ne yazık ki Trabzonspor maçında sahada yer alamayacak.

Erzurumspor’dan Pandemi Sürecinde Destek

Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaşanılan Pandemi sürecinde gerçekleştirdiği spor ve gençlik faaliyetlerinin yanında aynı zamanda tesislerinde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürdü. Erzurumjans-Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tüm dünyada görülen Korona virüs pandemisinde tüm faaliyetlerine ve yatırımlarına devam ediyor. Bu sayede Büyükşehir Belediye Erzurumspor krizi fırsata çevirdi. Pandemi sürecinde bir an olsun boş durmayan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bakım ve onarım çalışmalarına devam ederken inşaatı devam eden yatırımlarında ise sona yaklaştı.

Türkiye’de ilk ve tek olan Kayakla Atlama Kulelerinde çeşitli alanlarda düzenlenen ihalelere giren Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü merkez içerisindeki yürüyen bant sistemlerini, acemi kayak pistinde suni karlama sistemini, Atletizm Tartan Pistin bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.

One comment

Comments are closed.