Erzurumspor

Erzurumspor’un Başkanı Çok Seviliyor

Posted by

TFF 1. Lig’de mücadele eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, kulübün başına geldiği günden bugüne büyük hizmetlere imza attı. Özellikle de temsil yeteneği ve kısa dönem sürecinde başkanlık görevini yerine getirmesi ile de taraftarın gözdesi haline geldi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Hüseyin Üneş, son günlerde taraftarın dilinden düşmeyen isimlerden biri oldu. Büyük hizmetlere de adını yazdıran yönetici, temsil yeteneği ve başkanlık görevi ile taraftarın gözdesi olmayı da başardı.

İnsani ilişkileri üst düzeyde bulunan Üneş, ayrıca sempatik tavırları ile de dikkat çeken isimlerden biri haline geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile de sık sık görüşmeler yapan ve kulübün yararına toplantılar düzenleyen yönetici, başkanla da sık sık irtibat halinde olmayı sürdürüyor.

Süper Lig Hayalleri

Mavi beyazlı kulüpte yaşanan neredeyse hiçbir sorunu gün yüzüne çıkarmadan çözümlemeye gayret eden Hüseyin Üneş, ekonomik krizlerde dahi Mehmet Sekmen’e, taraftara ve kulübe bunu yansıtmaması ile de örnek oldu.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir süredir oynanmayan ligin tekrar başlaması için gün sayan yönetici, kulübü Süper Lig’e yükseltmek için de büyük bir çaba sarf ediyor.

Güncel Yazılar